| Malzeme | TFT |
|---|---|
| TFT Arayüzü | RGB |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 300 CD/M2 |
| Piksel Aralığı | 219(Y) x 225(D) |
| Nokta sayısı | 1280(RGB)*120 |
| Sürüş ic | NV3041A-01 |
|---|---|
| Parlaklık | 400cd/m2 |
| Yönü Görüntüle | tüm saat |
| Boyut | 4.3 İnç |
| Anahat boyutu | 105,46x67,10x3,00 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ila 80 santigrat derece |
|---|---|
| Anahat boyutları | 42,72*60,26*2,30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Ekran modu | TFT |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Özelleştirmek | Destek |
| Bakış açıları | tüm saat |
| Boyut | 5.5 inç |
| LCM anahat boyutu | 76,44x135,20x3,31 mm |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Görüntüleme yönü | IPS Tüm Görme Açıları |
|---|---|
| Pim numarası | 25 iğne |
| Bağlamak | Lehimleme |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD tipi | IPS |
| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| Adı | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sürücü IC | ST7775R |
| LCM tipi | 4.3 inç TFT+CTP+PCB-3 |
| Görme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 3.3V |