| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Piksel aralığı | 0,23*0,23(mm) |
|---|---|
| Etkin Alan | 14.10 (w) x 28.82 (h) mm |
| Genel tolerans | +/-0,2 mm |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Görüntüleme yönü | 160° |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Name | Segmented LCD Display |
|---|---|
| Controller | ST7567 |
| LCD viewing area | 22.6(W)* 29.0(H) mm |
| Module Size | 25.0(W)* 37.9(H)* 3.8(T) mm |
| Drive Voltage | 3.7V |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |
| arka ışık rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | Pim, 34 sayı |