| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Interfejs | Interfejs szeregowy/równoległy |
| Ogólne wymiary | 58,70 × 38,50 × 4,50 (bez długości FPC) |
| układ scalony | ST7567 |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
|---|---|
| Typ Blu | LED E |
| Rodzaj LCD | 10,1-calowy wyświetlacz TFT |
| Konsumpcja mocy logicznej | DO USTALENIA |
| interfejs | LVDS |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Złącza | COB+Zebra |
| Temperatura operacyjna | 0℃-+50℃ |
| Stronniczość | 1/3 |
| Obowiązek | 1/4 |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Kolor Gamut | 72% NTSC |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Rozmiar | 1,28 cala |
|---|---|
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MCU/SPI/RGB |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar modułu | 54,48 (h) × 84,71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |