| Tworzywo | Tft |
|---|---|
| Interfejs TFT | RGB |
| Światło tylne Światłość | 300 CD/M2 |
| Piksel | 219(wys.) x 225(pion) |
| Liczba kropek | 1280(RGB)*120 |
| IC Jazda | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400CD/M2 |
| Wyświetl kierunek | Całą godzinę |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Zarys Wymiar | 105,46 x 67,10 x 3,00 mm |
| Temperatura przechowywania | -30 do 80 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Zarys Wymiary | 42,72*60,26*2,30 |
| Temperatura pracy | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Tryb wyświetlania | Tft |
| Typ dostawcy | Producent |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Dostosuj | wsparcie |
| Kąty widzenia | Całą godzinę |
| Rozmiar | 5,5 cala |
| Zarys LCM wymiar | 76,44 x 135,20 x 3,31 mm |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |
| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |