| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
| VDD | 3,3 V. |
|---|---|
| Wyświetl obszar wyświetlania | 66,0 (szer.)* 32,7 (wys.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Numer FPC | 26Pin |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Układ kropek | 1024*600 |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Obszar aktywny | 222,72*125,28 |
| Podświetlenie | 24-matryce Biała dioda LED |
| Typ | Tft |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Size | 0.96 inch |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 mm |
| Viewing Angle | 170° horizontal, 160° vertical |
| Backlight Type | LED |
| Interface | 4 SPI |
| nazwisko | 256x64 SSD1322 OLED |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Rodzaj | AMOLEDOWY LCD |
| Układ scalony sterownika | SSD1322 |
| Wyświetlacz | AMOLED |