| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |
| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |
| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |
| nazwa | Odblaskowy monochromatyczny wyświetlacz FSTN LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
| Kierunek oglądania | Dwanaście. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Stronniczość | 1/3 |
| Temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ LCD | VA, negatywny |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |