| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Anahat boyutu | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Gerilim | 3.6 V |
| Bağlantı | Pin, 40 sayı |
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| arka ışık | Dört Beyaz LED |
| Menşei | ÇİN |
| Aktif alan | 36,72 mm × 48,96 mm |
| LCD Tipi | STN, Pozitif |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışığı |
| Modül boyutu | 79.05 x 39.5 x 8.24 mm |
| Görme açısı | saat 6 |
| Kontrolör | S6B0724 |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| İsim | segment LCD modülü |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Polarizör | İletken |
| Arka ışık | Beyaz |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Application | Industrial, medical, consumer electronics |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Ekran tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü ic | S6B0724 |
| Display Color | monochrome |
| Tip | FSTN LCD Ekran |
|---|---|
| Çalışma Kaynağı | 3.5V |
| Bağlayıcı | PIN |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| İsim | LCD Segment Ekran Modülü |
|---|---|
| Arka plan rengi | Siyah |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Görev | 1/8 |
| VOP | 3V |