| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Boyut | 10 inçlik TFT |
|---|---|
| Sürücü ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz Türü | RGB |
| arka ışık | 39-Kalıp Beyaz LED Işık |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Name | 128x64 LCD Display |
|---|---|
| Dimensions | 93mm x 70mm x 12mm |
| Operating Temperature | -10°C to 60°C |
| Fpc Number | 10PIN |
| Display Size | 128x64 |
| Adı | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk Göster | tek renkli |
| Arabirim | SPI |
| LCD Tipi | FSTN, Pozitif |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde Beyaz |
| Etkin Alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 saat |
| Parlaklık | 250 Nit |
| ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |