| درخشندگی سطحی | 300 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| رنگ ها | 262 هزار |
| ترتیب پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| منطقه فعال | 61.56 (H)x109.53 (V) |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| نوع LCD | IPS |
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| قابلیت اتصال | Rgb |
| نام | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی | 450cd/m2 |
| نوع LCD | ماتریس فعال a-Si TFT |
| تعداد نقاط | 240x(RGB)x320 |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| اندازه وا | 109 ( H ) * 14 (W) mm |
| رنگ | قرمز، آبی یا زرد |
| پارامتر درایو | 1/4 وظیفه 1/3 تعصب |
| ابعاد | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 mm ( T ) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رابط | RGB 24 بیتی |
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت |
| اندازه ماژول | 34.00 * 43.70 * 2.5 |
| راننده Lc | ST7262 |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| رنگ نمایش | تک رنگ (سیاه و سفید) |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت (مقدار معمولی) |
| تراشه کنترلر | ST7565R |
| نوع قطبش | متلاشی |
| رابط رابط | رابط 8080 MCU یا رابط 6800 MCU یا رابط SPI 4 خطی |
| دمای ذخیره سازی | -30--80 ℃ |
|---|---|
| برنامه | لوازم الکترونیکی مصرفی ، پوشیدنی های هوشمند و غیره |
| نوع تامین کننده | تولید کننده |
| قطعنامه | 480 x 480 پیکسل |
| جهت مشاهده | همه |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| صفحه لمسی | با |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| اندازه ماژول (W*H*T) | 70.6*203.48*4.6 |
| اندازه | 7.84 اینچ |
| ابعاد کلی | 35.1 × 30.9 × 3 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| اندازه مشاهده | 26.355x 25.33 میلی متر |
| نوع محصول | FSTN مثبت |
| صفحه لمسی | مقاومتی یا خازنی اختیاری |