| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Zabarwienie | 262 tys |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Obszar aktywny | 61,56 (wys.) x 109,53 (pion.) |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| Kolor wyświetlacza | Monochromatyczny (czarno-biały) |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowa wartość) |
| Układ kontrolera | ST7565R |
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Złącze interfejsu | Interfejs 8080 MCU LUB interfejs 6800 MCU LUB 4-liniowy interfejs SPI |
| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Z |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar modułu (w*h*t) | 70,6*203,48*4,6 |
| Rozmiar | 7,84 cala |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wyświetlanie rozmiaru | 26,355 x 25,33 mm |
| Typ produktu | FSTN pozytywny |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |