| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Tryb | VA, wyświetlacz ujemny |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Łączyć | Podłączanie |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Zielone podświetlenie |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Rezolucja | 128x64 |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 40,0 dł. × 28,0 szer. × 4,5 wys. (maks.) |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Interfejs | Seria 6800 lub seria 8080 MPU |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Bez/z RTP/ Z CTP |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Towar | 3,5 -calowy wyświetlacz LCD TFT |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
|---|---|
| Typ LCD | TFT LCD |
| Interfejs LCM | Interfejs BITOWY MIPI 4 LAN |
| Zarys modułu wymiar | 105,6*109,87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Układ scalony sterownika | ST7567 |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| rezolucja | 128x64 pikseli |
| Numer FPC | 30pin |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Numer pinów | 12 szpilek |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Rozmiar | 1,33 cala |
| Rezolucja | 480*800 pikseli |
|---|---|
| Typ produktu | Ips TFT ekran LCD |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Interfejs | MCU16 bitów |