| Sürüş ic | NV3041A-01 |
|---|---|
| Parlaklık | 400cd/m2 |
| Yönü Görüntüle | tüm saat |
| Boyut | 4.3 İnç |
| Anahat boyutu | 105,46x67,10x3,00 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ila 80 santigrat derece |
|---|---|
| Anahat boyutları | 42,72*60,26*2,30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Ekran modu | TFT |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Özelleştirmek | Destek |
| Bakış açıları | tüm saat |
| Boyut | 5.5 inç |
| LCM anahat boyutu | 76,44x135,20x3,31 mm |
| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| Adı | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sürücü IC | ST7775R |
| LCM tipi | 4.3 inç TFT+CTP+PCB-3 |
| Görme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| Name | Color LCD Display |
|---|---|
| Type | VA |
| Production Capacity | 1000000pieces/Year |
| Viewing Direction | Full Viewing Angle , Full View |
| Driving Methor | Negative |
| İsim | LCD 7 Segment Ekranı |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Tipi | HTN negatif, aktarıcı |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 ℃ |
| Sürücü ic | AIP31621E |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Panel Türü | LCD |
| Ekran Kipi | Normal Siyah |
| Karar | Yüksek çözünürlük |
| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |