| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
| Ürün Tipi | FSTN Pozitif |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Arayüz | Seri/paralel arayüz |
| Genel Boyutlar | 58,70×38,50×4,50(FPC uzunluğu hariç) |
| entegre devre | ST7567 |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Konektörler | COB+Zebra |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃-+50℃ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Görev | 1/4 |
| yenileme hızı | 60Hz |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Renkli gam | %72 NTSC |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Boyut | 1.28 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MCU/SPI/RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,5 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| LCD tipi | IPS |
| Modül boyutu | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |