| görüş alanı | Φ101.52mm |
|---|---|
| LCD Tipi | TFT LCD |
| LCM arayüzü | MIPI 4 ŞERİT BIT Arayüzü |
| Modül anahat boyutu | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Sürücü IC'si | ST7567 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| çözünürlük | 128x64 piksel |
| FPC numarası | 30pin |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Pim numarası | 12 pim |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Boyut | 1,33 inç |
| Çözünürlük | 480*800 piksel |
|---|---|
| Ürün türü | Ips TFT LCD Ekranı |
| Ekran türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Arayüz | MCU16bit |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Tepki Süresi | 20ms |
|---|---|
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 ℃ |
| Sürücü IC | RA8835 |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Parlaklık | Özelleştirilebilir |
| LCD tipi | TFT |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | SPI |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |