| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Czas odpowiedzi | 20 ms |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Temperatura robocza | -20 do 70 ℃ |
| Układ scalony sterownika | RA8835 |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Rozmiar AA | 30,60 (szer.) x 40,80 (wys.) |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Numer pin | 14 pinów |
| Typy interfejsów | 4-przewodowy SPI |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |