| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Πράσινο Backlight |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Ψήφισμα | 128x64 |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Λειτουργία εμφάνισης | 128x64 γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Κουκκίδες / Ανάλυση | 128 × 64 τελείες |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 40.0L×28.0W×4.5H (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση | Η μονάδα MPU της σειράς 6800 ή της σειράς 8080 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | Χωρίς/με RTP/με το ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Εμπόρευμα | 3,5 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD LCD |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
|---|---|
| Τύπος LCD | TFT LCD |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή MIPI 4 LANE BIT |
| Διάσταση διαγράμματος ενότητας | 105.6*109.87*2.13 |
| Εικονικό διακόπτη οθόνης LCD | NV3051F |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567 |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| ψήφισμα | 128x64 pixel |
| Αριθμός Fpc | 30 PIN |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | IPS |
| Αριθμός καρφίτσες | 12pins |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Μέγεθος | 1,33 ίντσα |
| Ψήφισμα | 480*800 Pixels |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Διασυνδέομαι | MCU16 κομμάτι |