| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Adı | Özel LCD panelli |
|---|---|
| LCD Tipi | Tn Pozitif |
| Bağlantı | FPC, 50 numara |
| Depolama sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Sürücü gerilimi | 3.0V |
| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| isim | 2,4 inç LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | SPI Arayüzü |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Nokta | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| Denetleyici | SPLC780D1 VEYA EŞDEĞER |
| Renk | beyaz |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 70 ° |
| Bağlayıcı | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Boyut | 10 inçlik TFT |
|---|---|
| Sürücü ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz Türü | RGB |
| arka ışık | 39-Kalıp Beyaz LED Işık |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Dokunma türü | RTP/CTP ile/olmadan |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | 14pin Socket FPC |
| Tip | IPS |