| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Ekran modu | Negatif |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde beyaz |
| isim | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| LCD tipi | VA, olumsuz |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |