| نوع لمسی | با/بدون RTP/CTP |
|---|---|
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| رابط | سوکت 14pin FPC |
| تایپ کنید | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد 70 درجه سانتیگراد |
| حالت نمایش | منفی |
| راننده Lc | ST7789V |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| کلمات کلیدی | 2.8 اینچ صفحه نمایش LCD کوچک |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | 3 سیم 4 سیم SPI MCU 8/9/16/ 18 بیت RGB 6/16/18BIT |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| رنگ نور پس زمینه | قابل تنظیم |
|---|---|
| ابعاد | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1.1mm T |
| ولتاژ تغذیه | 3.0 ولت |
| نوع نمایشگر | ال سی دی بخش |
| اتصال | سنجاق |
| منبع نور | رهبری سفید |
|---|---|
| قطعنامه | 48X88 |
| رنگ ها | تک رنگ (سفید) |
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| رابط | 12 درجه سانتیگراد |
| نام | صفحه نمایش LCD Round |
|---|---|
| Touch IC | st1624i |
| نوع پنل | IPS |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| منطقه فعال | 32.4 (W)* 32.4 (ساعت) میلی متر |
| منطقه فعال | 48.96 (H)x73.44 (V) |
|---|---|
| کلمات کلیدی | 2ماژول LCD TFT 0.0 اینچی |
| نوع رابط | 4 خط SPI |
| محرک | ILI9488 |
| حالت نمایش | به طور معمول سفید |
| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |