| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30–80Degreee |
| Zobacz anioła | 6 |
| Kropka | 160*128 |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| nazwa | 2,4-calowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | Interfejs SPI |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Pitch kropki | 0,519 mm (L)*0,45 mm (w) |
|---|---|
| Kontroler | SPLC780D1 lub równoważny |
| Kolor | biały |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 ° |
| Złącze | FPC |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Rozmiar | 10 "TFT |
|---|---|
| IC kierowcy | Hx8282a+Hx8696a |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ interfejsu | RGB |
| Tylne światło | 39-matrycowe białe światło LED |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |