| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Podświetlenie | Z lub bez |
| Temperatura operacyjna | -20℃-+70℃ |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| nazwisko | 5-calowy ekran LCD TFT |
|---|---|
| Żywotność LED | 50 000 godzin |
| Różnorodność kolorów | 72% NTSC |
| Obszar wyświetlania | 55,44 (h) x98.64 (v) mm |
| Podświetlenie | 56leds, 160MA, 21,5 V. |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny | 40*75 |
| Typ | Va |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD TN |
|---|---|
| technologia | LCD |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| Technologia | Tft |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP/RTP |
| Rozmiar AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| nazwisko | 5V LCD Wyświetlacz monochromowy |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Biały, 3,0 V, 90 mA |
| napięcie | 3,3 V |
| Wielkość kropek | 0,32 × 0,32 mm |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+80 ° C. |
| PROWADZONY | Biały |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |