| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| Nazwa | Wyświetlacz segmentu LCD 7 |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Typ wyświetlania | HTN ujemny, transmisyjny |
| Temperatura operacyjna | 0 do 50 ℃ |
| IC kierowcy | AIP31621E |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Tło | Kolor czarny |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Temperatura operacyjna. | -10 ~+60 ℃ |
| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rodzaj paneli | LCD |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozstrzygnięcie | Wysoka rozdzielczość |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Nazwa | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,60*64,80 mm |
| Jasność | 300 -NITS |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Łączność | HDMI, VGA |
| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Połączenie FPC | 51 szpilów |
| Interfejs | RGB |
| Rozmiar | 4 cale |
| Ekran dotykowy | RTP |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |