| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| İsim | LCD 7 Segment Ekranı |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Tipi | HTN negatif, aktarıcı |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 ℃ |
| Sürücü ic | AIP31621E |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran modu | VA, negatif |
| Arka plan | Siyah renk |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Çalışma sıcaklığı. | -10 ~+60 ℃ |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Panel Türü | LCD |
| Ekran Kipi | Normal Siyah |
| Karar | Yüksek çözünürlük |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 51 pin |
| Arayüz | RGB |
| Boyut | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Piksel düzenlemesi | SPI |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Zam | 300cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 54,48(Y)x84,71(D)x3,40(D) (mm) |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LCD Tipi | IPS |
| Karar | 170*320 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Arabirim | 4SPI |