| Kierunek oglądania | Dwanaście. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Stronniczość | 1/3 |
| Temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ LCD | VA, negatywny |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 300000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Połączenie FPC | 40 pinów |
|---|---|
| Interfejs | MPU 16 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar wyświetlacza | 4,3 cala |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typy interfejsów | RGB |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Rozstaw pikseli | 0,23 * 0,23 (mm) |
|---|---|
| Obszar aktywny | 14.10 (w) x 28,82 (h) mm |
| Ogólna tolerancja | +/-0,2 mm |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Kierunek patrzenia | 160° |