| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| kolor podświetlenia | Biały |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0~+50℃ |
| dostosowane | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | dostosowane |
| Złącze | PIN, 34 liczby |
| Rezolucja | dostosowane |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Zarys Wymiar | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Woltaż | 3,6 V |
| Łączność | PIN, 40 liczb |
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tylne światło | Cztery białe diody LED |
| Pochodzenie | CHINY |
| Obszar aktywny | 36,72 mm × 48,96 mm |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Luminancja powierzchni | 60 Cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ + 85 ℃ |
| Rozstaw pikseli | 0,13 x 0,13 (mm) |
| Kierunek patrzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 14 pinów (można dostosować) |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kontroler | ST7567 |
| Obszar widzenia LCD | 22.6 (W)* 29,0 (h) mm |
| rozmiar modułu | 25,0 (w)* 37,9 (h)* 3,8 (t) mm |
| Napięcie napędowe | 3,7 V |
| Nazwa | Moduł segmentu LCD |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Polaryzator | Transmisyjny |
| Podświetlenie | Biały |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |