| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Rezolucja | 480x800 kropek |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Złącza | PIN, 40 liczb |
|---|---|
| Polaryzator LCD | Transmisyjny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Woltaż | 4,5 V |
| Wymiar konturowy | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Rysunek | Zgodnie z załączonym rysunkiem |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,7*0,7 MM |
| Wyświetlacz | OLED |
| Złącze FPC | 4pin, lutowanie |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |