| Schets afmetingen | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Werktemperatuur | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Oplossing | 800*400 pixels |
| Type weergave | Tft |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |
| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |
| Werkvoorraad | 3.3V |
|---|---|
| Interfacetype | PIN, 36 cijfers |
| Backligaht | Blauwe Backlight |
| kijkhoek | 12 uur. |
| opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| Interface | RGB |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| LCD-type | TFT/TRANSMISSIVE |
| DOT-matrix | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30~80 |
| Weergavemodus | Transmissive TFT, |
| Puntafstand (B×H) | 0,1462*0,1462 |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Omtrekgrootte | 63,0(B)* 42,5(H)* 5,0(T) mm |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,42 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Va-maat | 59(B)* 32(H)mm |
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Weergavegrootte weergave | 83 (H) * 76 (B) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10~60℃ |
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Segment | 7-segmentendisplay |