| Διαστάσεις | 65,8 Χ 36,8 Χ 6,2 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος προβολής | 53,0 Χ 24,6 χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | Σειριακή/παράλληλη διεπαφή |
| Συνολικές Διαστάσεις | 58,70×38,50×4,50 (εξαιρείται το μήκος FPC) |
| IC | ST7567 |
| Οπτική γωνία | Όλες οι η ώρα |
|---|---|
| Τύπος Μπλε | Ε-ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ |
| Τύπος οθόνης LCD | 10,1 ίντσα TFT |
| Κατανάλωση ισχύος λογικής | ΔΕΠ |
| Διασύνδεση | LVDS |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | COB+Ζέβρα |
| Θερμοκρασία | 0°C-+50°C |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Δασμός | 1/4 |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Χρωματική γκάμα | 72% NTSC |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Καρφίτσα | 14 |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 240 ((RGB) X 320 |
| τύπο προϊόντος | TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +85°C |
| Περίγραμμα διάστασης | 42,72x60,26x3,05mm |
| Μέγεθος | 1,28 ίντσες |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | MCU/SPI/RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.5inches |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος LCD | IPS |
| μέγεθος μονάδας | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |