| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| LCD Driving Method | 1/65 Duty, 1/9 Bias, 3.0V |
| Display Type | STN, POSITIVE ,TRANSFLECTIVE |
| Display Size | Customizable |
|---|---|
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Color | Monochrome |
| Customization Options | Customizable |
| Viewing Angle | Wide |
| Segment Size | Customizable |
|---|---|
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
| Interface Type | Zebra Connection |
| Display Mode | Custom |
| Display Size | Customizable |
| VA Size | 76(W)* 16(H) Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Display Mode | VA, Negative |
| Module Size | 80(W)* 22.5(H)* 2.0(T) Mm |
| Touchscreen | No |
| Working Supply | 3.3v |
|---|---|
| Interface Type | PIN, 36 Numbers |
| Backligaht | Blue Backlight |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Color | White |
|---|---|
| Connectors | COB+Zebra |
| Operating Temp | 0℃-+50℃ |
| Bias | 1/3 |
| Duty | 1/4 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, Positive |
| Voltage | 3V |
|---|---|
| Storage Temperature | -40°C To 80°C |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operating Temperature | -30°C To 70°C |
| Drive Mode | 1/8 Duty, 1/4 Bias |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Va Size | 109 ( H ) * 14 (W) Mm |
| Color | Red, Blue Or Yellow |
| Drive Parameter | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Dimensions | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 Mm ( T ) |
| Dimensions | 99.5(W)* 67.7(H)* 2.8(T) Mm |
|---|---|
| Drive Condition | 1/4 Duty1/3bias |
| Display Mode | VA, Negative |
| Number Of Pins | 25 Pin |
| Voltage | 5.0 V |