| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| LCD tipi | VA, olumsuz |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Anahat boyutu | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Gerilim | 3.6 V |
| Bağlantı | Pin, 40 sayı |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlantı | FPC |
|---|---|
| V Alan Boyutu | 41*32,5 mm veya özel |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Boyut | 45,1*38,2mm*0,7mm veya Özel |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Renk Göster | tek renkli |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Görme açısı | Geniş |