| segment boyutu | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| arayüz türü | Zebra bağlantısı |
| Ekran modu | Gelenek |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| VA boyutu | 76(G)* 16(Y) mm |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Modül boyutu | 80(G)* 22,5(Y)* 2,0(D) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Konektörler | COB+Zebra |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃-+50℃ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Görev | 1/4 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Gerilim | 3V |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -40 ° C ila 80 ° C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 70°C |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| Boyutlar | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Sürücü koşulu | 1/4 Duty1/3bias |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Pin sayısı | 25 pin |
| Gerilim | 5.0 V |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |