| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Application | Industrial, medical, consumer electronics |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Ekran tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü ic | S6B0724 |
| Display Color | monochrome |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 HAFTA |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |
| Pim Sayısı | 24 pin |
|---|---|
| Renk Derinliği | 65K/262K |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Panel tipi | IPS |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Tepki Süresi | 20ms |
|---|---|
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 ℃ |
| Sürücü IC | RA8835 |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
|---|---|
| Görme açısı | saat 6 |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| dokunmatik ekran | hayır |
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| LCD Tipi | STN, Pozitif |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışığı |
| Modül boyutu | 79.05 x 39.5 x 8.24 mm |
| Görme açısı | saat 6 |
| Kontrolör | S6B0724 |