| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 TYGODNIE |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Liczba pinów | 24 szpilki |
|---|---|
| Głębia koloru | 65K/262K |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Typ panelu | IPS |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Czas odpowiedzi | 20 ms |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Temperatura robocza | -20 do 70 ℃ |
| Układ scalony sterownika | RA8835 |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Ekran dotykowy | nie |
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
|---|---|
| Napięcie robocze | 5V |
| Rozstrzygnięcie | 160*128 |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| obszar wyświetlania | 101,00 x 82,00 mm |