| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| jasność | 250 CD/m² |
| Typ wyświetlania | TN |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wielkość VA | 130(szer.)* 80(wys.) mm |
|---|---|
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | COB+PIN, 35 cyfr |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Driver Ic | HT1623 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operating Temperature | -30~80℃ |
| Back Polarizer | Transmissive |
| Power Consumption | 25 watts |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Podświetlenie | Z lub bez |
| Temperatura operacyjna | -20℃-+70℃ |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |