| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
|---|---|
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia (85/85/85/85) |
| technologia | LCD |
| Połączenie | ZIF FPC |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor wyświetlacza | 16,7 mln |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 cala |
| Obszar aktywny | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Jasność | 1000 CD/m² |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Liczba pinów | 10 pinów |
| Rozmiar konturu | 29,00 (szer.) x 34,41 (wys.) x 2,25 (gł.) |
| Obszar aktywny | 25,50 (szer.) x 26,50 (wys.) |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
|---|---|
| Typ LCD | TFT LCD |
| Interfejs LCM | Interfejs BITOWY MIPI 4 LAN |
| Zarys modułu wymiar | 105,6*109,87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |