| Luminancja powierzchni | 420 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ ekranu | Tft |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Typy interfejsów | MCU i SPI |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Łączyć | Szpilka |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Typy interfejsów | RGB |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Dotknij technologii | RTP |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Wymiary zarysu | 164,9 x 100 x 6,8 mm |
| Matryca punktowa | 800xRGBx480 |
| Typ ekranu | TFT |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Interfejs | 30-stykowe interfejs EDP |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Zabarwienie | 16,7 mln |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |