| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| Τύποι διασύνδεσης | MCU&SPI |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Συνδέω | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Πηγή φωτός | LED |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία αφής | RTP |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 164,9x100x6,8 mm |
| Πίνακας DOT | 800 x RGB x 480 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | SPI |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Σφίγγω | 300cd/m2 |
| Διάσταση περιγράμματος | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Διασύνδεση | Διασύνδεση eDP 30 ακίδων |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Χρωματιστά | 16,7 Μ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1.3 ίντσες |
| Μέγεθος AA | 23,4 (Υ) x 23,4 (V) mm |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 50 PIN |
| Μέγεθος | 7 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | – 20℃ σε +70℃ |
| Γωνία θέασης | Ολοι |
| Συνολικές Διαστάσεις | 235 × 143 × 6,53 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Συνδέω | Συμπλέκτης |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |