| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Μέγεθος περιγράμματος | 40,6*56,6*2,7 χλστ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Σύνδεση FPC | 40 καρφίτσες |
|---|---|
| Διεπαφή | MPU 16 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Ενεργή περιοχή | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| ψήφισμα | 1024x600 εικονοστοιχεία |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 0,01 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Επικοινωνία σε κυττάρα |
| Ενεργή Περιοχή | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Μέγεθος | 1,54 ίντσα |
| Επικεφαλής οδήγησης LCD | SPD0301ZD |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |