| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή LCD επίδειξη 2,8 ίντσας |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | 3 ΚΑΛΏΔΙΟ 4 ΚΑΛΏΔΙΟ SPI MCU 8/9/16/18 ΜΠΙΤ RGB 6/16/18BIT |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λάμψη | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος LCD | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνδεσιμότητα | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διεπαφή 24 Bits-RGB |
| Διασύνδεση | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| ψήφισμα | 320x480 σημεία |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Διασύνδεση | Διάταξη SPI 4 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 25 πινάκια |
| Συνδέω | Συγκόλληση |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Τύπος LCD | IPS |