| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Typ panelu | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| Technologia produkcyjna | ZĄB |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Kontakt | FPC |
| Temperatura robocza | 0°C DO + 50°C, -10°C DO + 60°C, -20°C DO + 70°C, |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar konturu | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Interfejs | Interfejs 24-bitowy-RGB |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 3,5 cala |
| rezolucja | 320x480 punktów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 300 CD/M2 (dostosowywany) |
| Interfejs | Linie SPI 4 |
| Typ panelu | Tft |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |