| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2,88 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyutlar | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Parlaklık | Özelleştirilebilir |
| LCD tipi | TFT |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Arka ışık | 4 LED |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| Arayüz | SPI 4 hatları |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Görüntüleme yönü | IPS Tüm Görme Açıları |
|---|---|
| Pim numarası | 25 iğne |
| Bağlamak | Lehimleme |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 2inç |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 26 pin |
| teknoloji | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Genel boyutlar | 38,5*52,05*2,6 mm |