| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Görüntüleme açısı | Tümü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT lcd |
| Görme açısı | Hepsi. |
| Boyut | 5 inç |
| Renk Göster | Beyaz |
|---|---|
| Türü | VA LCD Ekran |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-+70°C |
| özel | özel |
| Yüzey lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Lcd Boyutu | 2,1 inç |
| emtia | 1.3 inçlik TFT LCD ekranı |
| LCD çözünürlüğü | 480x480 nokta |
| Anahat boyutu | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Interface | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Resolution | 128x64 |
| Storage Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hong Kong |
| Lcm Dimension | 73.03 (H)*76.48(V)*2.3(D)mm |
| Touch Panel | Support customize CTP&RTP |
| Optic Angle | ALL |
| Etkin Alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Türü | LCD |
| Yönü Görüntüle | Hepsi. |
| Renk | Tüm renkler |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Panel tipi | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |