| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Panel Türü | LCD |
| Ekran Kipi | Normal Siyah |
| Karar | Yüksek çözünürlük |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | Htn, pozitif, transflektif |
| İc | ST7565R |
| Renk | tek renkli |
| Görüntüleme yönü | Saat 12.00 |
| Nokta | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| Denetleyici | SPLC780D1 VEYA EŞDEĞER |
| Renk | beyaz |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 70 ° |
| Bağlayıcı | FPC |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Ekran Tipi | FSTN, pozitif, transflektif |
| Görüntüleme yönü | Saat 6.00 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 9.2V |
| Adı | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sürücü IC | ST7775R |
| LCM tipi | 4.3 inç TFT+CTP+PCB-3 |
| Görme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
|---|---|
| isim | Dönüştürme LCD ekranı |
| Pin Sayısı | 32PIN |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Denetleyici | ST7567 |
| Adı | Tek renkli LCD Ekranı |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Arka ışık | LED (Sarı-Yeşil) |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürüş Yöntemi | 1/65duty 1/9 önyargı |
| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |