| نام | صفحه نمایش LCD TFT |
|---|---|
| نوع نمایش | TFT |
| نوع پنل | صفحه LCD |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
| قطعنامه | کیفیت بالا |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| نوع نمایشگر | htn ، مثبت ، انتقال دهنده |
| آی سی درایو | ST7565R |
| رنگ | تک رنگ |
| جهت مشاهده | ساعت 12.00 |
| نقطه پیچ | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| کنترل کننده | splc780d1 یا معادل آن |
| رنگ | سفید |
| دمای ذخیره سازی | -20 ~ 70 درجه |
| رابط | FPC |
| نام | ماژول نمایشگر LCD |
|---|---|
| منبع برق | 3.0 ولت |
| نوع نمایش | FSTN ، مثبت ، انتقال دهنده |
| جهت مشاهده | ساعت 6.00 |
| روش رانندگی LCD | 1/65 وظیفه ، 1/9 تعصب ، 9.2V |
| نام | نمایشگر LCD 8x2 کاراکتر |
|---|---|
| کنترل کننده | S6B0069 یا معادل آن |
| رنگ نمایش | سفید |
| طرح رانندگی | 1/160 وظیفه ، 1/14 تعصب |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| نام | صفحه لمسی LCD TFT |
|---|---|
| آی سی درایور | ST7775R |
| نوع LCM | 4.3 اینچ TFT+CTP+PCB-3 |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| ولتاژ کاری | 3.3 ولت |
| نام | صفحه لمسی ظرفیتی tft |
|---|---|
| درشت | خازنی |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| لومیناس | 350CD/M2 |
| نوع | صفحه لمسی LCD |
| نام | صفحه لمسی TFT LCD |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.60*64.80mm |
| روشنایی | 300nit |
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| اتصال | HDMI ، VGA |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
|---|---|
| نام | صفحه نمایش LCD |
| تعداد پین | 32 پین |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | ST7567 |
| نام | صفحه نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| طرح رانندگی | ۱/۶۴ چرخه کار، ۱/۹ |
| نور پس زمینه | LED (سفید سبز) |
| درخشندگی | 250cd/m2 |
| روش درایو | 1/65DUTY 1/9 تعصب |