| نام | صفحه نمایش LCD 5 اینچی TFT |
|---|---|
| زمان عمر LED | 50،000 ساعت |
| محدوده رنگ | 72٪ NTSC |
| منطقه نمایش | 55.44 (ح) x98.64 (v) میلی متر |
| نور پس زمینه | 56leds ، 160ma ، 21.5V |
| نام | نمایشگر IPS TFT LCD |
|---|---|
| ابعاد رئوس مطالب LCM | 46.00 (W) X40.80 (H) X2.50 (T) MM |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| نور پس زمینه | 50 هزار ساعت |
| نام | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی | 450cd/m2 |
| نوع LCD | ماتریس فعال a-Si TFT |
| تعداد نقاط | 240x(RGB)x320 |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| FPC | 12 پین |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| نام | صفحه نمایش 2.4 اینچی LCD |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط | رابط SPI |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نام | صفحه نمایش LCD 128x64 |
|---|---|
| ابعاد | 93mm x 70mm x 12mm |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شماره FPC | 10pin |
| اندازه نمایشگر | 128x64 |
| نام | صفحه LCD 2.9 اینچی |
|---|---|
| عمق رنگ | تک رنگ |
| دمای عملیاتی | -10 تا 60 درجه سانتيگراد |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اندازه نمایشگر | 128x64 |
| نوع LCD | FFSTN، مثبت |
|---|---|
| ابعاد | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 |
| اتصال | کانکتور 18 پین FPC |
| نام | نمایشگر IPS TFT LCD |
|---|---|
| نوع تامین کننده | تولید کننده |
| ویژگی های نمایش | ضد تابش ، بدون تابش ، نور آبی کم |
| نور پس زمینه | هدایت شده |
| عمق رنگ | 16.7 میلیون رنگ |
| نام | نمایشگر IPS TFT LCD |
|---|---|
| صفحه لمسی | نه |
| در حال مشاهده | دید کامل |
| تعداد پین ها | 24 پین |
| محدوده رنگ | RGB 100 ٪ |