| Ονομασία | 5 ιντσών οθόνη οθόνης TFT LCD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ωρ. |
| Χρωματική διάσταση | 72% NTSC |
| Περιοχή προβολής | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Πίσω φωτισμός | 56LED, 160mA, 21,5V |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Διάσταση περίγραμμα LCM | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Πίσω φωτισμός | 50 χιλιάδες ώρες |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| FPC | 12 Καρφίτσα |
| Δυναμικό | 3,0V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| όνομα | επίδειξη 2,4 ίντσας LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Αριθμός Fpc | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| όνομα | 2.9 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | Μονόχρωμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 60 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Τύπος LCD | FFSTN, θετικό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Δυναμικό | 3.0V |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Σύνδεσμος | 18 Συνδετήρες καρφίτσες FPC |
| όνομα | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης | Αντιφωτισμός, χωρίς αναβοσβήματα, χαμηλό μπλε φως |
| Πίσω φωτισμός | LED |
| Βάθος Χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Εικόνα αφής | ΟΧΙ |
| Εξέταση | Πλήρης εικόνα |
| Αριθμός πινών | 24 καρφίτσες |
| Χρωματική διάσταση | RGB 100% |