| όνομα | Εικονική οθόνη TFT |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος Πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Ανάλυση | Υψηλή ανάλυση |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | ΧΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| DRIVE IC | ST7565R |
| Χρώμα | Μονόχρωμος |
| Κατεύθυνση προβολής | 12.00 η ώρα |
| Κουκκίδα | 0.519mm(L) *0.45mm(W) |
|---|---|
| Ελεγκτής | SPLC780D1 Ή ισοδύναμο |
| Χρώμα | λευκό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~70° |
| Συνδετήρας | FPC |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | 3.0V |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετικό, διαφωτιστικό |
| Κατεύθυνση θέασης | 6.00 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Δουλειά, 1/9 Προστασία, 9.2V |
| Ονομασία | 8x2 χαρακτήρες οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | S6B0069 ή ισοδύναμο |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Σχέδιο οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/14 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| όνομα | Εικονική οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7775R |
| Τύπος LCM | 40,3 ίντσες TFT+CTP+PCB-3 |
| γωνία θέασης | 12:00 |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| όνομα | tft χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Τόουθ | Κατανάλωση |
| Κατεύθυνση θέασης | 12:00 |
| Φωτισμός | 350 cd/m2 |
| Τύπος | Εικονική οθόνη LCD |
| Ονομα | Οθόνη αφής LCD TFT LCD |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 48.60*64.80mm |
| Λάμψη | 300NITS |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Συνδεσιμότης | HDMI, VGA |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
|---|---|
| όνομα | Δείκτης LCD |
| Καταμέτρηση καρφιτσών | 32PIN |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | ST7567 |
| όνομα | Μονοχρωματική οθόνη LCD |
|---|---|
| Σχέδιο οδήγησης | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |
| Πίσω φωτισμός | LED (κίτρινο-πράσινο) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65απασχόληση 1/9 παρεκκλίσεις |