| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rodzaj paneli | LCD |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozstrzygnięcie | Wysoka rozdzielczość |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | HTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Napęd IC | ST7565R |
| Kolor | monochromia |
| Kierunek oglądania | 12.00 |
| Pitch kropki | 0,519 mm (L)*0,45 mm (w) |
|---|---|
| Kontroler | SPLC780D1 lub równoważny |
| Kolor | biały |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 ° |
| Złącze | FPC |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Zasilanie | 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | FSTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Kierunek patrzenia | 6.00 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 9,2 V |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD o znaku 8x2 |
|---|---|
| Kontroler | S6B0069 lub równoważny |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
| Schemat jazdy | 1/160 Duty, 1/14 stronniczość |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| Nazwa | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,60*64,80 mm |
| Jasność | 300 -NITS |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Łączność | HDMI, VGA |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
|---|---|
| nazwa | wyświetlacz LCD |
| Liczba pinów | 32PIN |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | ST7567 |
| nazwisko | monokromatyczny ekran LCD |
|---|---|
| Schemat jazdy | Wsparcie dla młodych, 1/9 |
| Podświetlenie | LED (Żółtozielona) |
| jasność | 250cd/m2 |
| Metoda napędu | 1/65duty 1/9 stronniczości |