| nazwisko | Mały moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128*64 |
| obszar wyświetlania | 53,50 x 28,80 mm |
| Pozycja | 12864 LCM |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| Rozmiar wyświetlacza | 5 cali |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| ROZMIAR | 5 cali |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
|---|---|
| Rodzaj | Wyświetlacz LCD VA |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura robocza | -20°C-+70°C |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| rezolucja | 128x64 |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Temperatura pracy | -10 ~+60 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Obszar aktywny | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
|---|---|
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Typ | LCD |
| Zobacz kierunek | Wszystko |
| Kolor | Pełny kolor |