| nazwisko | 5-calowy ekran LCD TFT |
|---|---|
| Żywotność LED | 50 000 godzin |
| Różnorodność kolorów | 72% NTSC |
| Obszar wyświetlania | 55,44 (h) x98.64 (v) mm |
| Podświetlenie | 56leds, 160MA, 21,5 V. |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| nazwa | 2,4-calowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | Interfejs SPI |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
|---|---|
| Wymiary | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do 60 ° C. |
| Numer FPC | 10pin |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| nazwa | 2,9 -calowy ekran LCD |
|---|---|
| Głębia koloru | monochromia |
| Temperatura pracy | -10 do 60 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| Typ LCD | FFSTN, pozytywny |
|---|---|
| Wymiary | 93,0 mm x 70,0 mm x 12,0 mm |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Złącze | Złącze 18-pinowe FPC |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Rodzaj dostawcy | producent |
| Funkcje wyświetlacza | Anty-zabawa, bez migotania, niskie niebieskie światło |
| Podświetlenie | doprowadził |
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Ekran dotykowy | - Nie, nie. |
| Oglądanie | Pełny widok |
| Liczba PINÓW | 24 szpilki |
| Różnorodność kolorów | RGB 100% |